piątek, 13 czerwca 2014

Szary mat w kuchni


Do tej pory, większość robionych kuchni miała fronty na wysoki połysk. Od niedawna to się zmieniło i coraz częściej klienci decydują się na fronty lakierowane matowe. I muszę przyznać, że byłam wielką fanką połysków, a teraz robię sobie białą matową komodę. :-)
W tej kuchni zostały zastosowane chłodne kolory tj. szary, biały i grafitowy. Decydując się na takie zestawienie, warto ocieplić wnętrze wykorzystując do tego drewno. W tym mieszkaniu kuchnia otwarta jest na salon, w którym dominują takie same barwy. Elementy drewniane to: parapety, barek, stół w salonie, stolik kawowy oraz podłoga w salonie. Oprócz tego został wprowadzony dodatkowy kolor - turkusowy. W kuchni mamy małe schodki w tym kolorze, dzięki którym można dostać się do górnych półek w szafkach wiszących oraz paterę na owoce, a w salonie na ścianie jest obrazek ( grafika) w turkusowej ramie.

Do realizacji tej kuchni wykorzystano materiały:
- fronty szafek dolnych - mdf lakierowany matowy szary,
- fronty szafek górnych - mdf lakierowany matowy biały,
- blat laminowany Egger,
- cokół aluminiowy,
- uchwyty alumniowe.

I pamiętajcie, że górne szafki świetnie się prezentują, jeżeli nie ma zamontowanych widocznych uchwytów.Więcej zdjęć tej kuchni możecie zobaczyć tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz